Rejestracja została zakończona

COVID-19

Wymagany certyfikat szczepienia lub wynik badania RT-PCR

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, udział w wydarzeniu ograniczony został do osób posiadających ważny certyfikat covidowy wydawany przez Ministerstwo Zdrowie, lub negatywny wynik badania SARS-CoV-2 metodą RT-PCR uzyskany nie wcześniej niż 24h przed rozpoczęciem pierwszej sesji konferencji tj. 12 czerwca 2022.. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikowania spełnienia tego warunku przez uczestników konferencji. 

Etapy rejestracji

1. Rezerwacja miejsca

W celu zarezerwowania miejsca, prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza rezerwacji dostępnego pod poniższym linkiem. 

UWAGA: Na jeden adres email możliwe jest przesłanie rezerwacji tylko jednej osoby.

2. Uiszczenie opłaty konferencyjnej

Warunkiem koniecznym potwierdzenia rezerwacji jest opłacenie należności w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia przesłania formularza rezerwacji. Dane do przelewu znajdują się w potwierdzeniu rejestracji, które jest automatycznie wysłane na adres email wskazany w formularzu, po przesłaniu formularza.

Jeżeli rezerwacja nie zostanie opłacona w przeciągu 14 dni kalendarzowych – zostanie ona anulowana. Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że wybrana konfiguracja uczestnictwa w PKO’2022 będzie ponownie dostępna.

W przypadku chęci otrzymania pro-formy prosimy o kontakt – pko2022@faj.org.pl. Pro-formy wystawiane są w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku przedłużającej się procedury płatności – również prosimy o kontakt w celu weryfikacji możliwości przedłużenia terminu płatności.

3. Potwierdzenie otrzymania płatności i rejestracji

Po otrzymaniu płatności przez Organizatorów, Uczestnik otrzyma na adres email wskazany w formularzu, potwierdzenie rejestracji. W przypadku zgłoszenia chęci otrzymania faktury – zostanie ona wysłana również na ten sam adres email. W przypadku opłacenia rezerwacji i nieotrzymania wiadomości potwierdzającej rejestrację – prosimy o bezzwłoczny kontakt – pko2022@faj.org.pl

 

Opłaty

Wysokość opłaty konferencyjnej

Wysokość opłaty konferencyjnej to 1300 PLN brutto.  Po 14 maja opłata konferencyjna wzrośnie do 1450 PLN brutto.

Co zawiera opłata konferencyjna

udział w wydarzeniu, pakiet materiałów konferencyjnych, obiady, przerwy kawowe, udział w wycieczce, udział w kolacji konferencyjnej

Co nie jest zawarte w podstawowej opłacie konferencyjnej?

zakwaterowanie, dojazd do i z Płocką, śniadania, kolacje

Rozszerzenie opłaty konferencyjnej

Podczas rejestracji w systemie, istnieje możliwość rozszerzenia opłaty konferencyjnej o poniższe opcje. 

  • Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym, ze śniadaniami (1250 PLN brutto, po 14 maja – 1350 PLN brutto)
  • Zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, współdzielonym, ze śniadaniami (750 PLN brutto, po 14 maja – 850 PLN  brutto)
  • Przejazd autokarem na trasie Warszawa-Płock-Warszawa (130 PLN brutto, po 14 maja – 170 PLN brutto)

Rozszerzenia nie widnieją na fakturze jako osobne pozycje, ale jako łączna opłata konferencyjna (usługa kompleksowa).

Zakwaterowanie

Hotel Tumski

Organizatorzy zarezerwowali wszystkie pokoje w Hotelu Tumskim dla uczestników konferencji. Ilość miejsc jest ograniczona. W Hotelu Tumskim zorganizowane będą sesje plenarne, sesja plakatowa, kolacja konferencyjna oraz przerwy kawowe i obiadowe. Uczestnicy PKO’2022 będą zakwaterowani w pokojach o standardzie 4*.

 

Hotel Starzyński

Organizatorzy zarezerwowali również pokoje w Hotelu Starzyńskim dla uczestników konferencji. Podczas rejestracji możliwe jest wybrane rozszerzenia – zakwaterowania w Hotelu Tumskim. Ilość miejsc jest ograniczona. W Hotelu Starzyńskim zostanie zorganizowany wieczór studencki. Uczestnicy PKO’2022 będą zakwaterowani w pokojach o standardzie 4*.

Przydział

Uczestnicy przydzieli są losowo do pokoju w Hotelu Tumskim oraz Hotelu Starzyńskim. W pierwszej kolejności przydzielane będą pokoje znajdujące się w Hotelu Tumski. Nie ma możliwości wyboru hotelu przez Uczestników.

Granty dla studentów

Obniżona opłata konferencyjna

Przewidziane zostały granty mające na celu obniżenie opłaty konferencyjnej (nawet do 100 %) dla najlepszych zgłoszeń nadesłanych przez studentów_ki oraz doktorantów_tki.  Osoby chcące zaaplikować o przyznanie dofinansowanie proszone są o wypełnienie formularza dostępnego pod poniższym linkiem.

Darmowe zakwaterowanie

Studenci_tki oraz doktoranci_tki mają możliwość zaaplikowanie o przyznanie darmowego zakwaterowania w pokojach współdzielonych (2 osoby) w Hotelu Starzyńskim****.  Szczegóły zostaną opublikowane w maju. Osoby zainteresowane grantem proszone są o kontakt – pko2022@faj.org.pl

 

Często zadawane pytania (FAQ)

Tak. Prosimy o kontakt z organizatorami – pko2022@faj.org.pl

 

Rekomendowany rozmiar plakatu to B1. Plakaty o boku dłuższym niż 100 cm, mogą nie zmieścić na stojaku.

Tak. Zgłoszenia abstraktów oraz rejestracja na konferencje to dwa niezależne procesy.  Zgłoszenie abstraktu wystąpienia nie jest tożsame z rejestracją na wydarzenie. 

Wyjazd z Warszawy zaplanowany jest na 12 czerwca 2022 na godz. 12:00. Wyjazd z Płocka planowany jest na 15 czerwca 2022 na godz. 15:00.  Szacowana długość podróży to 2 godziny. Szczegółowe informacje dotyczące miejsca wyjazdu z Warszawy i dokładne godziny zostaną potwierdzone do końca maja 2022. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Tak. Rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich uczestników Polskiej Konferencji Optycznej – członków Komitetu Naukowego, wykładowców plenarnych, uczestników aktywnych oraz biernych. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu – pko2022@faj.org.pl

 

Nie. Przypomnienie o płatności wysyłane jest po 7 dniach od zarejestrowania, jeżeli płatność nie wpłynie na konto organizatora. W przypadku braku płatności w ciągu kolejnych 7 dni kalendarzowych – rezerwacja zostanie anulowana. 

W przypadku chęci wydłużenia terminu płatności – prosimy o kontakt z organizatorami.