Polska Konferencja Optyczna

PKO

Polska Konferencja Optyczna

Konferencja ma na celu integrację środowiska polskich optyków. Tworzy platformę do spotkania i wymiany poglądów szerokiego grona osób, dla których ważny jest rozwój polskiej myśli naukowej i inżynierskiej oraz dydaktyki w dziedzinie optyki. Konferencja łączy wysoki poziom naukowy z możliwie szerokim spektrum tematycznym tak, aby była reprezentatywna dla całej polskiej optyki. Starannie dobrane wykłady zaproszone umożliwiają rozpoczynającym pracę młodym naukowcom poznanie tematyki badań prowadzonych w innych ośrodkach w kraju.  Konferencja jest też jednym z nielicznych forów, na których propagowany jest język polski w optyce.

Edycja 2022

Płock

W 2022 roku Polska Konferencja Optyczna zorganizowana zostanie w Płocku, w Hotelu Tumskim gdzie będą odbywały się wykłady, sesja plakatowa oraz kolacja konferencyjna.

Hotel Tumski****

Zarezerwowanie noclegu w Hotelu Tumskim możliwe jest tylko i wyłącznie w ramach procesu rejestracji na wydarzenia poprzez platformę Fundacji Candela. Liczba pokoi jest ograniczona, dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o Hotelu Tumskim można znaleźć na stronie internetowej hotelu klikając tutaj.

Hotel Starzyński ****

Dla uczestników konferencji zostały zarezerwowane również pokoje w Hotelu Starzyńskim. Do 31 maja 2022 na hasło”Fundacja Candela” uczestnikom konferencji przysługuje zniżka w wysokości 10%. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktowania się z hotelem w celu sfinalizowania rezerwacji. Hotel Starzyński znajduje się ok 50 m od Hotelu Tumskiego w którym będzie odbywała się Polska Konferencja Optyczna 2022.

Więcej informacji o Hotelu Starzyńskim można znaleźć na stronie internetowej hotelu klikając tutaj.

Komitet Naukowy

Poprzednie edycje